Депутат Андронійчук підтримує підняття земельного податку вдесятеро, але обіцяє подумати

0 243

Ініціативна група громадських організацій, яка подала проект рішення про зменшення земельного податку у Вінниці, вирішила зібрати коментарі всіх міських депутатів. Питали про те: чи сплачують вони земельний податок, чи будуть голосувати за його зменшення, та які альтернативні джерела наповнення бюджету бачать?

Міський депутат Роман Андронійчук, який йшов на вибори від партії чинного мера “Вінницька європейська стратегія”, підтримує підняття земельного податку. Про це він сказав в інтерв’ю журналістці “Громади Вінниччини”:

“Я підтримую в 10 раз підняття податку тільки тому, що правильно заступник міського голови Скальський сказав, що з 1996 року не піднімався тариф на податок на землю а всі інші, як мінімальна зарплата, були підняті більше ніж в 20 раз. Як і пенсія і як прожитковий мінімум.”

Про зміну в обрахуванні земельного податку та прив’язку обрахунку до нормативно-грошової оцінки землі, які затверджена у Вінниці у 2014 році у розмірі 290 грн за кв.м., депутат не знав.

“Я на рахунок цього не можу вам сказати. Будуть звернення ,будемо вивчати. Я за правду, я за те, щоб були надходження у бюджет, щоб ми могли як міська рада ремонтувати садочки, школи і щоб людям було не важко сплачувати, “- пояснив депутат.

Депутат Андронійчук розказав журналістці, що усі податки сплачує, але скільки має заплатити земельного податку не пам’ятає.

В той же час депутат від Самопомічі Олександр Колісник вважає, що підняття земельного податку не на часі.

Потрібно нагадати, що громадські організації подали на розгляд сесії Вінницької міської ради проект рішення про повернення розміру земельного податку до минулорічного рівня.

Фото взяте зі сторінки сайту Veжа

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів