Громадські організації подали проект рішення про зменшення земельного податку у Вінниці

0 217

У Вінниці у 2019 році розмір земельного податку збільшили в 10 раз. За таке рішення проголосували депутати Вінницької міської ради ще минулого року. Також вінничани зареєстрували на сайті міської ради петицію про повернення розміру податку до минулорічної норми але міська рада у перегляді податку відмовила.

Тому , низка громадських організацій Вінниці зареєструвала місцеву ініціативу, в якій пропонується залишити податок на рівні минулого року.

Тепер проект рішення мають розглянути в депутатських комісіях та винести на розгляд чергової сесії Вінницької міської ради.

Депутатка Вінницької міської ради Ганна Давиденко , яка є однією з ініціаторок місцевої ініціативи, вважає, що якщо громада об’єднається то розмір податку можна змінити:

“Проект рішення про зменшення податку підготували згідно вимог міської ради. Тепер готова витратити час, щоб довести депутатам на комісіях, про необхідність підтримати рішення про зменшення земельного податку з 0,3 % до 0, 03%, як було минулого року. Будемо повідомляти вінничан про усі засідання комісій і думаю, що разом з громадою вдасться відстояти цей проект рішення. “

Потрібно нагадати, що у Вінниці в 10 раз збільшили земельний податок для фізичних осіб в порівнянні з 2018 роком.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів