320 000 за чистку фонтану у парку: сліди ведуть до сина Кістіона

0 697

З березня по червень Комунальне підприємство “Вінницязеленбуд” заплатило 320 тисяч за чистку фонтану на Хлібній 1, де розміщений Центральний парк міста Вінниці. Договори без тендерів укладали з фірмою “Поділля теплосервіс ЛТД”. Один з її засновників має спільний бізнес з сином віце-прем’єра Володимира Кістіона. Інша його фірма фігурує у кримінальному провадженні. яке відкрило СБУ щодо дерибану бюджетних коштів КП “Вінницяводоканал”.

Протягом останніх 6 місяяців Вінницязеленбуд тричі закуповувала послуги з очищення чаші фонтану та прибирання сміття.

Згідно інформації бази даних аналітичної системи You control вигодонабувачами підприємства “Поділлятеплосервіс ЛТД” є Михайло Янченко і Володимир Степаненко.

Разом з сином віце-прем’єра Володимира Кістіона – Дмитром Кістіоном Степаненко і Янченко володіють фірмою “Подільський каменяр”.

А також фірма “Подільські енергетичні мережі”, в яких є засновниками Янченко та Степаненко, фігурує в кримінальному провадженні, яке відкрило СБУ щодо заволодіння бюджетними коштами фірмами, які пов’язають з Володимиром Кістіоном.

Володимир Анатолійович Степаненко фінансував передвиборчу кампанію Володимира Кістіона. Згідно звіту ЦВК від перерахував до виборчого фонду кандидата у депутати Кістіона майже 135 тисяч гривень.

Ще 40 тисяч до виборчого фонду додав Віталій Загіка, він є директором фірми “Мікс лайт”, яка фігурує у кримінальному провадженні, вдкритому СБУ щодо виведення бюджетних коштів і засновником якої був Дмитро Кістіон.

Потрібно нагадати , що “Громада Вінниччини” писала про підозрілі оборудки водоканалу ще рік тому. Зокрема, про те , що Вінницяоблводоканал замовляє послуги у фірми, в якій власником був син Кістіона -Дмитро, який працює заступником директора водоканалу та про те, що очисні споруди водоканалу ремонтує фірма, власник якої є земляком віце-прем’єра.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів