Вишенське озеро: діти депутатів Ткачуків – нові власники заплави

0 1641

Вишенське озеро продовжують засипати будівельним сміттям. І якщо раніше земельні ділянки були оформлені на людей , близьких до родти Ткачуків -Станіславенко, то у березні цього року принаймі 5 земельних ділянок у самісінькій заплаві річки Вишня , що протікає через Вишенське озеро, переоформлено на молодших з родини Ткачуків-Станіславенко.

Трьома земельними ділянками просто в озері тепер володіє Віталій Ткачук, який є депутатом Вінницької районної ради , сином депутата Вінницької міської ради Ігоря Ткачука та депутатки Вінницької обласної ради Людмили Станіславенко. про це свідчить витг з Кадастрової карти України. Зокрема йому належать 3 земельних ділянки, які знаходяться поряд в заплаві річки Вишня.

Усі земельні ділянки набуто у власність у березні цього року.

Поряд з Віталієм Ткачуком знаходяться земельні ділянки, які належать його брату Сергію Ткачуку. Він є сином народного депутата Геннадія Ткачука та як і його тітка Людмила Станіславенко, депутатом Вінницької обласної ради. Як і у брата Віталія, земельні ділянки знаходяться просто у заплаві річки.

Дві з них оформлені на Сергія Ткачука також у березні цього року.

Потрібно нагадати , що вінничани розмістила на сайті Вінницької міської ради петицію про виготовлення проектної документації на Вишенське озеро. За кілька днів петиція назбирала 409 голосів із 350 необхідних.

Вишенське озеро – одним з найбільших озер, які є у Вінниці. Під час головування містом Володимиром Гройсманом земля навколо озера в порушення Водного кодексу була роздана у приватні руки на людей, пов’язаних з родиною депутатів Станіславенко -Ткачуків.

Громадські активісти знайшли у дерибані землі прокурорський та суддівський слід. Що може пояснити чомумісцева прокуратура разом з поліцію уже три роки безрезультатно проводять досудове слідство. Крім того, громадські активісти вияснили, що будинки на озері будують люди, пов’язані з Володимиром Гройсманом.

А згідно проектної кошторисної документації саме озеро а не земля навколо нього є прибрежно-захисною смугою, що дозволяє власникам земельних ділянок засипати озеро будівельним сміттям.

Засипаючи озеро, власники земельних ділянок збільшують площу своїх приватних наділів.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів