Комунальник міськради попросив вибачення за паркан і пообіцяв знести

0 340

На вулиці 1905 року триває конфлікт через працівника комунального підприємства, який побудував паркан, не залишаючи місця для проходу пішоходів. Поряд знаходиться дитячий сиротинець. Тому діти будуть вимушені кожного дня йти в школу просто по проїжджій частині. Сусіди комунальника звернулись до мера з проханням розібратись в ситуції. В мерії на скаргу звернули увагу. Після розгляду звернення працівник КМ “Ековін” в соц.мережах написав , що просить вибачення за конфлікт і пообіцяв знести паркан.

Потрібно нагадати , що спочатку після звернення громадян, скаржникам представники департаменту длагоустрою видали приписи з вимогою усунути порушення в користуванні земельною ділнкою. Так одній з сусідок комунальника Дмитрієнка працівники мерії приписали пересунути свій паркан на 15 сантиметрів.

Потрібно нагадати, що на вулиці 1905 року , що на Старому місті, виник конфлікт між заступником  керівника відділу технічного нагляду КП “Ековін” і сусідами через паркан, який той побудував до проїжджої частини дороги.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів