СБУ підозрює Кістіона у дерибані бюджету. До схем може бути причетний його син

0 545

В п’ятницю 5 липня на офіційному сайті СБУ з’явилась інформація, що співробітники СБУ задокументували механізм привласнення коштів державного та місцевих бюджетів у Вінницькій області, за схемою розкрадань стоїть один із віце прем’єр-міністрів України.

Через кілька годин інформація з саті зникла, але користувачі мережі ФБ уже визначили , що цим віце-прем’єром може бути Володимир Кістіон, а комунальне підприємство то власне “Вінницяоблводоканал”, яке неофіційно контролюється високопосадовцем.

“Громада Вінниччини” написала про зв’язок Володимира Кістіона, фірми , яка пов’язана з його сином та підприємства “Вінницяоблводоканал” , де син Кістіона – Дмитро, працює першим заступником кілька розслідувань. Загалом фірма, пов’язана з сином віце-прем’єра тільки за останніх півтора року отримала з місцевого бюджету понад 88 мільйонів гривень.

В суботу Кістіон, який є кандидатом у депутати ВР по 11 виборчому округу у м. Вінниці на своїй офіційній сторінці у ФБ підтвердив, що розслідування СБУ стосувалось саме його і назвав це “політичним переслідуванням”. А на сторінці у мережі ФБ, яка висвітлює діяльність кандидата в народні депутати, назвали розслідування СБУ копирсанням в брудній білизні родини прем’єра.

Нагадаємо, “Громада Вінниччини” про підозрілі оборудки водоканалу писала ще рік тому. Зокрема, про те , що Вінницяоблводоканал замовляє послуги у фірми, в якій власником був син Кістіона -Дмитро, який працює заступником директора водоканалу та про те, що очисні споруди водоканалу ремонтує фірма, власник якої є земляком віце-прем’єра.

Журналіст Олександр Столяров на своїй сторінці у мережі ФБ проаналізував фото печаток, які були виставлені СБУ. І хоча печатки були заретушовані але ЄДРПОУ фірм можна було розібрати.

Зокрема журналіст зауважив, що на фото є печатка фірми “Мікс лайт 2”, яка є дочірньою фірмою ТОВ “Мікс лайт”. До середини 2018 року співвласником фірми був саме Дмитро Кістіон.

За неповних 3 роки фірма натендерила з місцевих бюджетів та КП “Вінницоблводоканал” на 92 мільйонів гривень.

Потрібно нагадати , що в Тульчині фірма, власник якої є земляком Володимира Кістіона, в палацу Потоцьких насадить кущів та прокладе бруківки на 32 мільйони.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів