Київський міст: міськраду підозрюють у дерибані, мерія подала до суду на підрядника

0 273

Вінницькій правоохоронці ще минулого року відкрили кримінальне провадження. Вони підозрюють Вінницьку мерію у змові з підрядником та дерибані бюджетних коштів пд час ремонту Київського мосту. Через півроку мерія подала до господарського суду на підрядника ТОВ “МСУ-2” з вимогою повернути 2, 5 мільйона оплачених йому коштів та визнати договор недійсним. Суд призначив екпертизу, яка буде проведена у ІІІ кварталі цього року.

У серпні минулого року вінницькі правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом заволодіня бюджетних коштів під час ремонту Київського мосту. Вони підозрюють, що службові особи Департаменту капітального будівництва Вінницької міської ради за попередньою змовою з службовими особами ТОВ «МСУ-2» заволоділи бюджетними коштами. Про це вже раніше писала “Громада Вінниччини”.

Правоохоронці навіть попередньо порахували збитки, які становлять більше мільона гривень.Рішенням Вінницького міського суду від 31 травня 2019 року було призначено будівельно -технічну експертизу ремонту мосту, яку дорочено провести експертам Вінницького НДЕКЦ МВС України, яке розташоване за адресою: місто Вінниця, вул. В. Порика, 8.

Після відкриття кримінального провадження Вінницька мерія взялась і собі розривати угоду з підрядником та у січні 2019 року подала до Господарського суду з вимогою розірвати договір пдряду на 2, 5 мільйона від 2018 року.

В свою чергу підприємство підрядник ТОВ “МСУ-2”, що виконувало ремонт київського мосту, у лютому 2019 року подало зустрічний позов про визнання робіт виконаними.

Господарський суд призначив провести будівельно-технічну експертизу щодо ремонтних робіт мосту , яку планують провести у ІІІ кварталі цього року.

Керівником Департаменту капітального будівництва Вінницької міської ради, який підозрюють у привласненні бюджетних коштів є Ігор Кравець. За останні 3 роки підприємства, які пов’язані з ним та його дружиною, виграли тендерів майже на 84 мільйони гривень.

Фото з іінтернет сайту “20 хвилин”.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів