Вишенське озеро: вінничани підписують петицію, власники засипають будівельним сміттям

0 445

Петиція про збереження Вишенського озера та заплави річки Вишня уже зібрала більше 400 голосів при 350 необхідних. В той час коли вінничани переймаються подальшою долею озера Вінницька міська рада виставила на продаж 57 земельних ділянок а власники розданою міською радю у 2014-2015 землі засипають будівельним сміттям найбільше вінницьке озеро.

Вишенське озеро – одним з найбільших озер, які є у Вінниці. Під час головування містом Волдимиром Гройсманом земля навколо озера в порушення Водного кодексу була роздана у приватні руки на людей пов’язаних з родиною депутатів Станіславенко -Ткачуків.

Громадські активісти знайшли у дерибані землі прокурорський та суддівський слід. Що може пояснити чому місцева прокуратура разом з поліцію уже три роки безрезультатно проводять досудове слідство. Крім того, громадські активісти вияснили, що будинки на озері будують люди, пов’язані з Володимиром Гройсманом.

А згідно проектної кошторисної документації саме озеро а не земля навколо нього є прибрежно-захисною смугою, що дозволяє власникам зеельних ділянок засипати озеро будельним сміттям.

Засипаючи озеро, власники земельних ділянок збльшують площу своїх приватних наділів.

Автомайдан Вінниччина опублікувала відео вигляду озера у 2019 році.

Якщо порівняти відео, яке було зняте у 2019 та 2016 році то можна помітити , що деякі власники збільшили площу земельних ділянок вдвічі , засипаючи територію озера.

Саме тому вінничани і зібрали підписи у вимогою до міської ради розробити проектно-кошторису документацію озера, яка набрала уже 409 голосів. Відповідь міська рада має надати до 20 липня. Долучитись до підписання петиції можна за посиланням https://e-dem.in.ua/vinnytsia/Petition/View/1587?fbclid=IwAR2lXmijlQj_b21btnAR3g7blLUlahdzBb61VODKlgTvo4KJfP2Rg5_XvCc

Потрібно нагадати, що в порівнянні з минулим роком якість водопровідної води у Вінниці знизилась на 20 %.

Директор “Вінницяоблводоканалу” та його заступники побудувались на території земель водоканалу а фірма земляка віце-премєра Кістіона ремонтувала очисні споруди за 48 мільйонів.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів