Санаторій Коцюбинського: як на ГО журналістам з “Вежі” дають 200 000 ( оновлено)

0 629

На території Вінниці є занедбаний дитячий санаторій ім. М.Коцюбинського, який збанкротував. Землю під ним і будівлі було передано державою місту Вінниця.

На території саноторію нещодавно створена громадська організація Мистецьке об’єднання “ПЛАЙ” обіцяє створити природньо-мистецьку локацію. На проведення мистецьких заходів міська влада уже виділила 200 тисяч.

Згідно інформації аналітичної системи Youcontrol, Громадська організація створена у січні 2019 року.

Серед засновників є, зокрема, журналісти інтернет-видання “Вежа” Марина Однорог та Богдан Куценко та молодий художник Владислав Кремінський.

Те, що Марина Однорог і Богдан Куценко є авторами на сайті Вежа свідчить перелік авторських статей на інтернет сайті.

З 28 червня на території санаторію розпочнуться мистецькі заходи. Організатори – Мистецьке об’єднання “ПЛАЙ” обіцяють проводити культурні, освітні та екологічні акції, а також створити можливості для активного, зеленого та спортивного відпочинку.  Про це йдеться на сторіці проекту у ФБ.

На останьому засіданні мськвиконкому міська рада виділила на проект громадської організації 200 тисяч гривень. Кошти розділили на два транші по 112 тисяч та 88 тисяч гривень.

Зокрема , згідно рішення міськвиконкому від 20.06.2019 р. №1593 кошти у сумі 112 тисяч підуть на організацію заходів.

Користувачі соц.мереж у групі “Дизайн навколишнього середовища” у ФБ дивуються: як новоствореній організації так швидко і без конкурсного відбору дали кошти.

І нагадують, що звернення до депутатів повертаються до місцевої поліції.

А також нарікають, що у місті бракує дитчих оздоровчих закладів.

Потрібно нагадати, що міська рада прийняла санаторій у комунальну власнсть, пообіцявши що на його території буде дитячий оздоровчий центр.

Санаторій збанкрутував ще у 2012 році, у лютому міська рада вирішила виплатити борги санаторію з міського бюджету а у квітні цього року держава передала майно збанкрутілого санаторію до комунальної власності міста.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів