Чому зеленбуд приховує скільки продано квитків на “МініВінницю”?

0 36

Вінницязеленбуд оголосив тендер на 710 тисяч на виготовлення нових фігур “Міні Вінниця” в Центральному парку. Два роки тому там же встановили 12 зменшених макетів головних історичних будівель Вінниці та реконструювали площу. Загальна вартість реконстукції склала 3 мільйони гривень. Через випадки вандалізму площу огородили та вхід зробили платним.

“Громада Вінниччини” поцікавилась скільки було продано квитків і скільки відвідувачів за 2018 рік зацікавились та відвідали Міні Вінницю. Запит направили на міську раду, яка скерувала його на КП “Вінницязеленбуд”.

Але хоча пройшли всі терміни отримання публічної інформації “Громада Вінниччини” так і не дочекалось відповіді на питання, яке цікавить вінничан: чи є попит на відвідування Міні Вінниці і чи варто знову вкладати 700 тисяч на арт-об’єкт, який може бути нецікавим туристам?

Нагадаємо, що минулого року Громада Вінниччини під час моніторингу закупівель виявила, що Вінницязеленбуд підписала угоду на 400 тисяч на прополку проспекту Космонавтів підприємицею з Хмельницької області.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів