Вінницька міська рада викупить льодовий каток в парку

0 297

Критий льодовий катак загальною площею майже 3 тисяч кв. метрів, який знаходиться на території Центрального парку, буде придбано у комунальну власність міста.

Про це йдеться у проекті рішення , підготовленого на чергову сесію Вінницької міської ради, яка відбудеться на наступному тижні.

Депутатка Вінницької міської ради Ганна Давиденко, яка входить до постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту , зауважує, що важливо те, якими стануть умови користування катком після купівлі:

” Льодовий каток це добре. Але я би як депутат і вінничанка хотіла би тоді почути конкретний план, як буде розвиватись хокей. На яких умовах діти будуть займатись? Чи матимуть діти безкоштовну можливість це робити? Чи буде як завжди – за гроші людей купили, а заробляють чиновники? От ці питання я буду задавати на профільній комісії. Буду вимагати відповіді і конкретний план розвитку”

Льодовий каток належить приватній фірмі “Галактика відпочинку”. 8

80% статутного капіталу згідно інформації аналітичної системи Youcontrol належить бізнесмену , який проживає в США.

Бізнесмени вклали в підприємство 8, 5 мільйонів гривень у 2007 році. Скільки зараз міському бюджету обійдеться викуп Льодового клубу, наралі невідомо. Департамент економіки має підготувати фінансові пропозиції до викупу.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів