Операфест Тульчин: як, хто і для чого поділив закупівлі

0 420

Кошти за організацію Міжнародного фестивалю OPERAFEST TULCHYN  Тульчинська міська рада поділила на дрібні частини, щоб не оголошувати закупівлю. Деякі закупівлі дублюються. Бюджетні кошти перерахували двом родичам підприємцям: ФОПу Ользі Грабовляк та її зятю-співаку ФОП Юрію Грицюку.
За монтаж, демонтаж сцени, світлове обладнання та послуги звуокоператора  Тульчинська міська рада заплатила майже 1, 6 мільйона гривень. Закупівлі розбили на дрібні частини, щоб не оголошувати тендер. Інформація про закупівлі розміщена на сайті публічних закупівель Прозорро.

Журналіст Іван Жеведь знайшов підприємицю. Виявляється вона працює продавчинею в м’ясному відділі  магазину Космос у Вінниці. ФОП Ольга Володимирівна Грабовляк на запитання журналіста відповіла, що вона нічого немає до закупівель. Відео журналіст оприлюднив на своєму Youtube каналі.

“Чого ти хочеш? Я до цього нічого не маю.У мене є ФОП але я там не участвую. Так як всі роблять,” – пояснює на відео  підприємиця.
Журналіст також намагався взяти коментар у одного з співорганізаторів фестивалю народного депутата Миколи Кучера, але той відхрестився, що нічого немає до фінансових питань організації фестивалю.

Цікаво, що минулого року ФОП Грабовляк Ольга Володимирівна також  забезпечувала фестиваль звуком та сценою і також угоди були заключені без оголошення тендерів і накож розділені на 4 закупівлі по 199 тисяч гривень.

ФОП Грабовляк О.В. є родичкою вінницького співака Юрія Грицюка, який також займався організацією оперного фестивалю в Тульчині.

Згідно інформації майданчика публічних закупівель прозорро Юрію Грицюку двічі платили за послуги звукооператора та ще двічі за оренду мобільної концертної сцени.


Нагадаємо, що організатори презентували Міжнародний фестиваль OPERAFEST TULCHYN , як найбільшу культурну подію Вінниччини.
Автор : Іван Жеведь


Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів