Електронне врядування у вінницькій юстиції: за 1,5 роки управління витратило 3,5 млн на конверти і марки

0 103

Президент Володимир Зеленський перед виборами розповів про один з головних пріоритетів розвитку країни – про “державу в смартфоні”. Коли громадянин може приймати усі рішення, користуючись звичайним телефоном і не потрібно буде простоювати величезні черги в державних структурах, збираючи паперові довідки.

Та , очевидно, що Міністерству юстиції ще далеко до електронного документообороту. Так тільки за минулий рік Головне територіальне управління юстиції у Вінницькій області купило 417 339 конвертів з марками на загальну суму 2, 5 мільйона гривень в державного підприємства Укрпошта. Кількості закуплених конвертів вистачає, щоб відправити листа кожному 4 мешканцю Вінницької області, включаючи немовлят.

За 2018 рік обласне управління витратило половину закуплених конвертів. Про це йдеться у відповіді на інформаційний запит

У у січні 2019 в юстиції знову витратили 1 мільйон на конверти з марками . Про це йдеться на сайті закупівель Прозорро. Фактично, листування територіальної юстиції за останніх 1, 5 року обійшлось кожному мешканцю Вінницької області у 2, 20 копійок бюджетних грошей.

Згідно данних сайту державних закупівель Прозорро у січні 2018 року управління закупило конвертів і марок в Укрпошти на 1, 75 мільйона гривень , укладаючи угоду напряму через відсутність конкуренції за спрощеною процедурою. У липні 2018 додало до закупки ще 750 тисяч.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів