Конфлікт з парканом на Старому місті: мерія обіцяє розібратись

0 636

На вулиці 1905 року живе заступник керівника відділу технічного нагляду КП “Ековін”. Два місяці тому він збудував новий паркан біля свого будинку впритул до дороги.

Сусіди поскаржились меру Вінниці, адже на вулиці розташовані дитячий сиротинець і діти йтимуть в школу просто по дорозі. Мерія спочатку не виявила порушень, але пізніше пообіцяла створити комісію, яка перевірить стан благоустрою усієї вулиці.

На початку квітня мешканці вулиці 1905 року, що на Старому місті, надіслали у мерію колективного листа. Вони просили звернути увагу, що працівник комунального підприємства Андрій Дмитриєнко будує новий паркан, захопивши частину пішохідої зони, через що мешканці вулиці і жителі дитячого сиротинця тепер вимушені ходити по дорозі, наражаючи на небезпеку своє життя та життя своїх дітей.

На фото видно, як фундамент під паркан будують просто впритул до проїджої частини дороги.

Сам же Дмитрієнко пояснює, що нічого не пересував:

“Забор кілька раз падав, я ще відступив від того забору. В мене є старі фотографії, як воно було…”

У той же час на фото Гуглмапс, датованих 2015 роком, чітко видно що між старим парканом і дорогою була невеличка пішохідна зона.


Про суперечку між мешканцями вулиці розповіла активістка вінницького Автомайдану Таїса Гайда на своїй сторінці у мережі ФБ. На пост одразу відреагував Олег Парфілов, який займає посаду начальник авідділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності Вінницької міської ради. Він запропонував створити комісію, в яку увійдуть і активсти і перевірити стан благоустрою усієї вулиці.

Андрій Дмитрієнко працює заступником начальника відділу технічного нагляду комунального підприємства “ЕкоВін”. Будинок , в якому він прожває належить його матері. Згідно державних реєстрів, у 2018 році його мати оформила житлову нерухомість на вулиці 1905 року, а ось земельна ділянка була зареєстрована тільки у травні цього року.

В кінці 2017 року згідно інформації Аналітичної системи Youcontrol він зареєстрував підприємство ТОВ Альфа ВІС, директоркою якого є помічниця депутата міської ради Володимира ОнофрійчукаЛілія Дишкант.

Станом на сьогодні єдиною власницею підприємства є Онофрійчук Марія Григорівна, яка може бути близькою родичкою Володимира Онофрійчука.

І хоча до місцевих виборів ще далеко, сам Адрій Дмитриєнко в коментарях під постом автомайданівки Гайди переймається, що історія з парканом пов’язана з виборами і конкуренцією з Автомайданом.

“Громада Вінниччини” слідкуватиме за перебігом перевірки заяви мешканців на вулиці 1905 року та опублікує результати перевірки .

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів