Кримінал: правоохоронці підозрюють Якушинецьку сільраду у присвоєнні 580 тисяч бюджетних грошей

0 1556

У березні цього року слідчі Вінницького районного відділення поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області відкрили кримінальне провадження проти службових осіб Якушинецької сільської ради. Їх підозрюють у привласненні бюджетних коштів.

“Досудовим розслідуванням встановлено, що службовими особами Якушинецької сільської ради за попередньою змовою зі службовими особами ТОВ ГЕО-ПЛАН» привласнено грошові кошти в сумі 579 985,00 грн. які були їм ввірені (перебували у їх віданні) шляхом укладення договору на виконання робіт по обєкту “Артезіанська свердловина по вул. Шкільна в с. Зарванці Вінницького району Вінницької області”. Про це йдеться у судовій ухвалі Вінницького міського суду від 22 березня 2019 року.

Згідно даних аналітичної системи Youcontrol ТОВ “Гео-план” було створено у квітні 2018 року з статуним фондом 5 тисяч гривень.

У 2018 році фірма “Гео-план” отримала підрядів на будівництво артезіанських свердловин на 2, 8 мільйона гривень від місцевих рад Вінницької області.

“Громада Вінниччини” звернулась до правоохоронних органів з запитом чи будуть проведені аналогічні перевірки виконання робіт , які проводяться у Якушинецькій сільській раді, і по інших населених пунктах, де фірма “Геоплан” виконувала роботи за кошти громад. Відповідь правоохоронних органів опублікуємо на сайті громади.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів