Будинок-інтернат в Ладижині переплатить за пожежну сигналізацію 300 000 грн

0 351

Ладижинський будинок інтернат відхилив 5 значно дешевших пропозицій по встановленню пожежної сигналізації і обрав фірму з найдорожчою пропозицією.Переможець тендеру – ПП “Юлком-сервіс” запропонував встановити сигналізацію на на 300 тисяч дорожче, ніж конкуренти. Статутний капітал фірми -переможця тендеру – 100 гривень а її власник та директор має бізнес з вирощування свиней. Серед членів тендерного комітету інтернату, який прийняв рішення про переможця, медсестра з дєтичного харчування, яку місцеві активісти звинувачували у розкраданні продуктів .

29 березня Ладижинський будинок -інтернат оголосив переможця по встановленню пожежної сигналізації. Попри те, що 5 учасників пропонували ціну близько 800 тисяч гривень , тендерним комітетом було обрано фірму “Юлком-сервіс”, яка запропонувала встановити сигналізацію за 1139 тисяч дороже пропозицій інших фірм.

Інформація про торги опублікована на сайті державних закупівель Прозорро. Таке рішення прийняв тендерний комітет , який складаєтьс з головного бухгалтера старшої медичної сестри та медсестри з дієтичного харчування.

Фірма -переможець “Юлком -сервіс” зареєстрована в селі Житні Гори Рокитнянського району Київської області. Її статутний капітал складає 100 гривень. А її єдиний власник та директор Костюченко Юрій Миколайович є також співвласником іншого підприємства.

Згідно інформації аналітичної системи Youcontrol Юрій Костюченко є співвласником підприємства “Галком -сервіс”, основним видом діяльності якого є розведення свиней.

Потрібно нагадати, що медсестру з дієтичного зхарчування Ірину Богуцьку, яка є членом тендерного комітету, у 2016 році місцеві активісти звинувачували в розкраданні продуктів і навіть опублікували відео , як працівники виносять через службовий вихід продукти з інтернату і сідають в службовий автомобіль. Через даний факт активсти звертались у поліцію і проводилось розслідування.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів