Київська фірма з кримінальним шлейфом ремонтуватиме будівлю для людей з інвалідністю

0 113

Тендер на реконстукцію однієї з будівель Обласного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень в Крищенцях Тульчинського району виграла фірма, яку правоохоронні органи підозрюють в дерибані бюджетних коштів і ремонті неіснуючих об’єктів в Голосіївському районі Києва.

За реконструцію департамент капітального будівництва Вінницької ОДА готовий був заплатити 17 мільйонів. На торгах виграла кінцева пропозиція від ПП “Сучасні будвельні технології-12” за 12 мільйонів. Про це йдеться в тендері інтернет- майданчика державних закупівель “Прозорро”.

Фірма “Сучасні будівельні технології 12” фігурує в кримінальному провадженні , відкритому щодо посадових осібадміністрації Голосівського раойну у м. Києві.

У Голосіївському управлінні поліції Головного управління Нацполіції підозрюють, посадові особи районної адміністрації навмисно дробили тендери, щоб не оголошувати торги, підписували угоди з фірмами, з якими було заздалегідь налагоджені взаємовідносини по отриманню “відкатів” від суми бюджетних грошових коштів та перераховували гроші на ремонт об’єктів, яких в природі не існує. Про це йдеться в судовій ухвалі Голосіївського районного суду від 18 лютого цього року. Зокрема, слідчі витребовують договори та акти виконаних робіт між Голосіївської райадміністрацією та фірмою “Сучасні будівельні технології 12”.

Потрібно нагадати , що керівника департаменту капітального будівництва Вінницької ОДА, який є замовником реконструції , минулого місяця затримали на хабарі.

h

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів