Керівник КП Бабошин приховує, хто отримав квартири

0 626

У 2016 році слібчий відділ СБУ відкрив кримінальне провадження проти керівника комунального підприємства “Обласного фонду сприяння інвестиціям та будівництву” Володимира Бабошина.

У відповідності до матеріалів досудового розслідування керівник комунальної організації організував злочину схему заволодіння бюджетними коштами, спрямованими на підтримку житлового будівництва Вінницькій області.

Внаслідок цього державі завдано матеріальної шкоди на суму близько 1,5 млн грн. Згідно матеріалів судової ухвали, керівник підприємства оформляв квартири на підконтрольних осіб, які отримували пільговий кредит, а потім перепродував за значно вищими цінами.

Квартири продавались у будинках за адресами: м. Вінниця, вул. Тимощука, 49, Вінницька область, Вінницький район, с. Агрономічне, вул. Мічуріна, 12, Вінницька область, смт. Тростянець, вул. Космонавтів, б/н. Про це йдеться в судовій ухвалі від 09 жовтня 2017 року.

Автомайдан написав запит щодо прізвищ, імен та по-батькові осіб, які скористались пільговими кредитами але отримав відмову від керівника підприємства В.Бабошина.

“Згідно чинного законодавства інформація про про прізвища, імена та по-батькові осіб, які отримали кошти чи майно з бюджету не може бути обмежена. А програма Доступне житло виконувалась саме за бюджетні кошти”, – пояснює автомайданівка Таїса Гайда.

“Саме тому ми ініціюємо подання таких запитів на фонд від активістів бо можна проігнорувати автомайдан але не можна проігнорувати суспільний інтерес до цього питання і звертаємось до наших читачів з проханням подати запит за підготовленим нами шаблоном. Якщо відповіді не буде отримано будемо звертатись до суду, ” – додає активістка.

Текст запиту потрібно скопіювати і надіслати на електронну адресу фонду fondsib@gmail.com.

“Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
прізвища , імена та по-батькові осіб, які у 2017-2018 роках скористались регіональною цільовою програмою будівництва доступного житла у Вінницькій області
Потрібно нагадати , що згідно закону Про захист персональних данних а саме ст. 5 ” Не належить до інформації з обмеженим доступом інформація про отримання у будь-якій формі фізичною особою бюджетних коштів, державного чи комунального майна, крім випадків, передбачених статтею 6 Закону України “Про доступ до публічної інформації”.
Також згідно ст. 6 Закону “Про доступ до публічної інформації” а саме п.5.” Не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.
Крім того, в зв’язку з відкритим кримінальним провадженням проти керівника комунального підприємства за №22017020000000123 від 17.08.2016 щодо заволодіння бюджетними коштами у розмірі 1, 5 мільйона гривень, інформація про прізвища , імена та по-батькові є суспільно необхідною інформацію так як її ненадання може ввести громадськість в оману.
З повагою ( прізвище, ім’я та по-батькові)”

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів