Два вінницьких нардепи виступили за відміну кримінальної відповідальності за незаконне збагачення

0 100

26 лютого стало відомо, що Конституційний суд скасував кримінальну статтю за незаконне збагачення. Подання до Конституційного суду підписало 59 депутатів Верховної ради. Серед них – двоє з Вінниці. Список опублікували журналісти сайту Главком.

Під документом стоїть підпис вінницького нардепа Геннадія Ткачука. У 2014 році він пройшов у Верховну Раду за списком від партії БПП. Його родина фігурує в деребані земель навколо найбільшого вінницького озера -Вишенського а сам він втрапив в курйозну ситуацію під час ефіру на одному з каналів, розповідаючи, що Федеріка Могеріні – це різні люди. Федеріка – це жінка, а Могеріні – це чоловік.

Ще одини депутат родом з Вінниччини. Це Андрій Шинькович. Він пройшов до ВР у 2014 як мажоритарник по Хмельницькій області. Після обрання став членом фракції БПП. З 2001 по 2005 роки керував прес-службою та був начальником управління у справах преси та інформації Вінницької обласної адміністрації. Був помічником народного депутат Сергія Татусяка та Олександра Гереги.

Потрібно нагадати, що кримінальну відповідальність за незаконне збагачення в Україні запровадили у 2015 році. Це було однією з вимог ЄС на виконання Плану дій з візової лібералізації, а також одним із зобов’язань України перед МВФ, закріпленим меморандумом.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів