Фірма “Решерш фінансьє” що перевіряла Облводоканал, розташована у Хмільнику

0 139

На сайті комунального підприємства “Вінницяоблводоканал” опубліковано аудиторський звіт діяльності підприємства за 2017 рік. Аудит проводила аудиторська фірма з назвою французькою ” “Решерс фінансьє”. Згідно даних аналітичної системи Юконтрол, фірма знаходиться у Хмільнику а її власник є співвласником також охоронної фірми, яка охороняє Вінницьку обласну адміністрацію.

На сайті комунального підприємства “Вінницяоблводоканал” опубліковано позитивний аудиторський висновок щодо діяльності КП “Вінницяоблводоканал” у 2017 році. “Фінансова звітність відображена достовірно” – йдеться у звіті фірми з французькою назвою.

Аудиторська фірма “Решерш фінансьє” створена у 2015 році. Її власником та директором згідно данних аналітичної системи Юконтрол є Калачинський Борис з Хмільника.

Борис Калачинський є також співзасновником охоронної фірми ПП “Фортеця-гарант”. Фірма надає послуги охорони багатьом бюджетним установам Вінницької області серед яких і Департамент агропромислового розвитку Вінницької ОДА. Про що свідчить платіжка на сайті відкритих данних

Цікаво, що жодної інформації щодо суми оплати та умов відбору аудиторської фірми з Хмільника у відкритих джерелах немає. Відсутня також інформація і на сайті закупівель Прозорро.

Потрібно нагадати, що вінницькі колектори ремонтувала фірма заступника директора КП “Вінницяоблводоканал” Дмитра Кістіона, а вінницькі очисні споруди фірма земляка батька Дмитра Кістіона з с. Довжок Ямпільського району.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів