Власник ділянки на озері має бізнес в окупованому Криму

0 232

У власника підприємства “Сармат” Валентина Архіпова, з яким обласна прокуратура судиться за приватизоване ним озеро, є нерухомість в Криму. Це діючий готельний комплекс, який ймовірно оформлений на співвласника ТОВ “Сармат” з російським громадянством.

ТОВ “Сармат”, яке розташоване у Вінниці, згідно даних аналітичної системи You control має двох співвласників. 99% належить вінницькому підприємцю Валентину Архіпову , ще 1 %- громадянину Росії з Москви Юрію Дзахову.

Згідно витягів з державних реєстрів нерухомості вінницьке товариство “Сармат” ще з 2004 року володіє комерційною нерухомістю в Криму. Це 194 кв.м. нежитлових будівель м. Феодосія, смт. Орджонікідзе, вулиця Леніна, будинок 14-А .У самого ж Архіпова згідно реєстру з 2010 року за тією ж адресою у власності 528 кв.м. спортивно-оздоровчий комплексу підводного плавання.

На вулиці Леніна 14-а знаходиться діючий гостьовий будинок “Пілігрім”. Задля реклами будинок відпочинку біля моря має власний сайт, де можна забронювати двох- або трьох-місний номер.

Активістка вінницького Автомайдану Таїса Гайда вважає, що бізнес було переоформлено на російського партнера Архіпова:

“Ми шукали , хто ж управляє цим бізнесом в Криму. Адже зрозуміло, що для того, щоб займатись бізнесом в окупованому Криму, потрібно було нерухомість переоформити згідно російського законодавства. І ми знайшли за адресою смт . Орджонікідзе , вул. Ленна 14 -а фірму, яка у 2016 році була зареєстрована на Юрія Дзихова, співзасновника української фірми “Сармат”. Це підприємство “Феодосійський регіональний парк атракціонів”.

“Цікаво, що підприємство відкрилось у лютому 2016 , а у жовтні 2017 уже закрилось. Знаючи ситуацію з туристами в окупованому Криму, думаю, це пов’язано з провалом туристичного сезону,-” додає автомайданівка.

Нагадаємо, що суд залишив земельні ділянки , на яких розташовано озеро у приватних руках а суддя порадила прокуратурі краще працювати.  

Минулого року активісти зрізали паркан навколо озера а власник ділянки Архіпов погрожував активістам розстрілом.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів