Спортивну арену, що завалилась, будували бізнесмени з Хмільника

0 1017

Директору підприємтсва Володимиру Литвинюку загрожує до 12 років ув’язнення. Наразі він утримується в слідчому ізоляторі.

У серпні минулого року Києво-Святошинська районна рада за результатами торгів Прозорро уклала угоду про будівництво спортивної арени у Вишневому з підприємством “Антарес групп” за 17, 5 млн гривень. У вересні цього року арену відкрили а у грудні вона не витримавши першого снігу, ообвалилась просто під час тренувань дітей. На щастя, тренера встигли вивести дітей за кілька хвилин до обвалу.

Керівником фірми згідно даних аналітичної системи Youcontrol є Володимир Литвинюк. Бенефіціаром є він , його брат Віталій та Катерина Пржемиська з селища Коцюбинське , що під Києвом.

Віталій та Володимир Литвинюки зареєстровані в одній квартирі у м. Хмільник Вінницької області.

 Протягом двох останніх років брати Литвинюки вигравали також тендера у Болградській міській раді.

Зокрема, вони відремонтували гуртожиток по вулиці Східній у Болграді за 5, 5 мільйона та братську могилу радянським воїнам за 3, 4 мільйона.

В липні 2018 Державна Фінансова служба у м. Києві витребовувала у підприємства “Антарес Групп” документи. Фірму підозрювали у ухилянні від сплати від податків через формування податкового кредиту через фірми з ознакою фіктивності. Про це свідчить судова ухвала.

Фірму пов’язують з депутатом Києво-Святошинської районної ради від БПП Денисом Мусієнком. Він є також головою Болградської районної ради та представляє саме с. Вишневе у Києво-Святошинській районній раді. Як повідомили місцеві ЗМІ , народний обранець відмовляється спілкуватись з журналістами, посилаючись на підготовку до складної операції.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів