Кримінал: У Вінниці 14 ЖК будують підставні фірми – список

0 1801

14 житлових комплексів по усій Вінниці будують фірми, які оформлені на підставних осіб. Один із засновників фірм, яку підозрюють у незаконній діяльності, пов’язаний з головою обласної фракції “Оппоблоку” Сергієм Чорнооким.

У вінниці 16 фірм, які будують 14 житлових комплексів, підозрюють у незаконній дільності.Про це йдеться в судовій ухвалі від 20 листопада 2018 року. Слідчі звернулись до суду з клопотанням витребувати документи 16 будівельних організацій.У клопотанні слідчих йдеться про те, що у 2016-2018 роках невстановленими особами з метою прикриття незаконної діяьності було створено фірми на підставних осіб. Ці підставні особи не мають жодного відношення до створення підприємств та ведення господарськї діяльності. За даним фактом відкрито кримінальне провадження.

Серед цих житлових комплексів:

ЖК Пироговський Пирогова, 76

ЖК “Прем’єр-Тавер”, пр. Космонавтів 49

ЖК “TURKISH CITY”, Замостянська , 34

ЖК “Учительський”, провулок Учительський

ЖК на Блока

ЖК “Таунхауз на Слов’янці”

ЖК “Таунхауз а 40-річчя”

ЖК “Княжий”

ЖК на Шевченка

ЖК “Династія” , Академіка Янгеля 6

ЖК на Монастирській , 41

ЖК “Сімейний комфорт”, Немирівське шосе , 94

ЖК “На Стрілецькій”

Одного з засновників сумнывних фірм пов’язують спільні справи з головою обласної фракції Опоблоку- Сергієм Чорнооким.Засновником “АВМ Девелопмент” згідно інформації Youcontol , яку підозрюють у незаконній діяльності , є Ткач Володимир Юрійович. Він же є засновником Благодійного фонду “Ліга Олімпійські резерви” разом з депутатом Сергієм Чорнооким.

Також згідно витягу з єдиного державного реєстру нерухомості ще з кінця 2007 року Ткач Володимир Юрійович має в заставі майно Сергія Чорноокого та його фірми “Альтаїр”. Зокрема , обтяження стосуються нежитлової будівлі цегельного заводу площею 2675 кв.м та приміщення на колишній Першотравневій (Магістрацькій) 43.

Отримати коментар від Сергія Чорноокого не вдалось. Його телефон перебуває поза зоною досяжності.

Ще один з комплексів, який фігурує у кримінальному провадженні, є ЖК “Прем’єр-Тауер” . Його будує ТОВ “Будівельно-монтажне управління-6”, яке згідно аналітичної системи Youcontrol пов’язане з родиною депутата Вінницької обласної ради Володимира Васильовича Барцьося.

Потрібно нагадати, що Вінницька міська рада дозволила знести недобудову та побудувати житловий комплекс на Космонавтів, 49. Недобудова була в заставі у державного банку. Фірма, яка взяла кредит, винна була банку понад 60 мільйонів гривень.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів