Дружина-підлегла: чому не покарали керівника Облводоканалу

0 253

Керівник “Вінницяоблводоканалу” Олександр Чернятинський  з 2016 року не міг врегулювати потенційний конфлікт інтересів. В його прямому підпорядкуванні два роки поспіль працювала його дружина –Валентина Чернятинська. Вона працювала в.о. начальника інспекції водних ресурсів КП “Вінницяоблводоканал”. НАЗК надіслав голові облради Анатолію Олійнику припис щодо Чернятинського. Але дисциплінарна комісія вирішила керівника облвроканалу не карати, поснюючи, що питання врегульоване і дружина звільнена.

НАЗК звернувся до голови вінницької облради Анатолія Олійника з вимогою виконати припис агенства  щодо порушення вимог законодавств щодо етичної поведінки , конфлікту інтересів керівника обласного водоканалу.

Обласна фракція партії “Свобода” опублікувала відео розгляду питання дисциплінарною комісією.

На засіданні  10 грудня присутній директор водоканалу повідомив, що уже конфлікт врегулював і дружину звільнив. На що голова  постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олександр Маленніков прокоментував: “Сім’ю розбивають…Такий тяжкий час і звільняють людину з підприємства.”

А  директор департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Волков додав, що рішення звільнити – смішне:

“На нашу думку, я рахую, що це санкція, це взагалі сміх…Вона не займає ніяку посаду керівну”.

На засіданні також  були присутні: перший заступник голови облради Ігор Хміль, голова  постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності “свободівець” Андрій Вигонюк.

Андрій Вигонюк запропонував розірвати угоду з керівником “Вінницяоблводоканалу”.

На що депутат Масленніков відреагував так:

“У нас є інші керівники , які по два роки комісію не проходять. Але щось ми про них не бачимо, не чуємо. А може тут у вас є другий інтерес? Абратно, у нас всьо познайотся в сравнєнії. От я був на сесії, пєрєд тім як когось критикувати то може треба поїхати в одну, другу, третю область , подивитись як там працюють водоканали, почьом там вода….І у нас не самий поганий керівник.”

Наступного дня комісія вирішила Чернятинського не карати.

Раніше Громада Вінниччини писала, що  “ВІнницяоблводоканал” підписав угоду на реконструкцію каналізаційного колектора з фірмою свого заступника Дмитра Кістіона. За останній рік керівник водоканалу Чернятинський та його заступник Прилипко побудували собі будинки на землях водоканалу.

А фірма земляка віце-прем’єра Кістіона ремонтуватеме очисні споруди Вінниці.Також депутати Вінницької обласної ради не затвердили звіт керівника “Вінницяоблводоканалу”.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів