Хто і чому продає цеглу з вінницьких катакомб

0 454

На сайті OLX з’явилось оголошення про продаж “царської” цегли з  старовинного будинку на Соборній,29 , який фірма підприємця Сергія Капусти, розбирає, щоб збудувати торгівельний центр.

Продавець за вказаним в оголошенні номером пропонує цеглу з готелю і хвалиться, що цегла з катакомб, які проходять під будинком  також буде продаватись:

“гарний стан …по 7. Трьохетажний дом 30*15, висота потолків 4 м…З третього етажа ми вже продали. В третьому етажі було 25-30 тисяч…цілого. Ще два поверхи є і ще може знаєте під цим домом у нас у Вінниці  проходять катакомби то цей кірпіч 1890 року а ті катакомби ще дрєвніші, в ниж теж є кірпіч”.

В оголошенні є фото, в якому можна чітко впізнати будинок колишнього готелю на Соборній, 29. Також продавець і вказує, що у тому будинку знаходились колись готель і прокуратура.

Потрібно нагадати, що приміщення було у комінальній власності м. Вінниці та передано фірмі підприємця Сергія Капусти за 1 мільйон гривень. За право будувати на Соборній торгівельний центр замість дореволюційного приміщення готелю торгувалась між собою родина  Капусти. Під час підписання угоди Вінницька мерія не передбачила проведення археологічних розкопок хоча вінницькі архитектори розповідали , що під будинком проходить мережа старовинних підземних ходів, які будуть зруйновані під час будівництва. Тому перед початком будівництва підземні ходи мали б дослідити.

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів