Новобудови у Агрономічному: прострочені терміни здачі та кримінальні провадження

0 1160

З новобудами в Агрономічному суцільні проблеми. Один житловий комплекс почали будувати на землі, яку виділили громадській організації нинішнього голови Вінницької райадміністрації , для будівництва футбольного поля до Євро 2012. Інший комплекс будується з великим запізненням і дата здачі його в експлуатацію досі не відома, третій – будує комунальна установа і вже має відкрите кримінальне провадження за використання службового становища та оформлення квартир на підставних осіб.

Два дні тому, 24 жовтня, журналіст 33 каналу Роман Ковальський виклав коротке інтерв’ю  з АТОвцем -кіборгом з 90 батальйону Романом Бесарабом.

Чоловік каже , що держава йому виділила кошти на двокімнатну квартиру, яка мала б бути здана  ще у 2016 році:

“ЖК Прованс не міг вчасно закінчити будівництво і заключили додаткову угоду. Термін дії угод спливає 1 січня 2019 року.І  1 січня я маю покласти в управління праці або документи що я маю житло або повернути державі гроші”

Будівництво здійснює “Набережний квартал”. Житловий комплекс називається “Прованс”.

Прораб будівництва ЖК “Прованс” Валерій Квар стверджує , що будівництво продовжується але кінцеву дату здачі будинку назвати не береться:

“Я зустрічаютсь кожну п’ятницю з інвесторами. Як квартиру віддати якщо на об’єкті не закінчено будівництво? Залишився тільки газ. Будинок побудований на  100%, зроблені ремонти в під’їздах, поставлені двері в квартири, електрика розведена, сантехніку закінчують в підвалах. Так , погоджуюсь. що затримка в будівництві, мали здати у 2016 а уже 2019… До нового року об’єкт не здасться. Це неможливо. Там будівельних робіт ще на два-три місяці і ще кілька місяців , щоб здати об’єкт”.

Ще один будинок на вулиці Мічуріна в Агрономічному  будує обласна комунальна установа “Обласний фонд сприяння інвестиціям і будівництву”.Директором фонду незмінно з 1997 року є Володимир Бабошин. Згідно ухвали  з реєстру судових рішень директор фонду діючи з умислом з невідомими особами , оформляв на підставних осіб квартири з метою привласнення та перепродажу. Збитки держави слідчі оцінили у 1. 5 мільйона гривень.

Попри відкрите кримінальне провадження директор фонду досі не відсторонений від посади.

Інформація, щодо діяльності комунального фонду,  його фінансові звіти, укладені договори і т.д. попри вимоги законодавства на офіційному сайті відсутня.

Ще одна скандальна забудова ЖК “Софія”  в передмісті Вінниці -Агрономічному розпочалась завдяки нинішньому голові Вінницької районної адміністрації -Михайлу Демченку. Громадська організація, якою він керував, отримала майже 3 га землі для будівництва спортивного комплексу до чемпіонату Євро-2012. Та після 2016 року замість футбольного поля на земельній ділянці почали зводити житловий комплекс. Активісти вінницького автомайдану провели розслідування і виявили, що у будівельників були відсутні дозвільні документи а поліція відкрила кримінальне провадження.

Попри відкриті кримінальні провадження та порушення при будівництві, які пов’язані з чиновниками  досі ніхто не покараний а будівництва та продаж квартир тривають.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів