Вінничани вийшли проти автомийки дружини заступника міністра агрополітики Мартинюка

0 497

На Келецькій мешканці вийшли на протест проти будівництва автомийки. Кажуть, що у них вирізали дерева і без громадських обговорень почали будівництво . Про це написала  у ФБ журналістка “33 каналу” Вікторія Микитюк.

Згідно інформаційного стенду мийку проектувала фірма дружини керівника Департаменту капітального будівництва Вінницької міської ради, а будує фірма, в якій частка належить дружині першого заступника Міністра  аграрної політики та продовольства Максима Мартинюка.

Проектну документацію розробляла фірма “Подільський будівельний інжиніринг”. Згідно декларації Ігоря Кравця , керівника департаменту капітального будівництва, за 2017 рік  його дружина Юлія Кравець володіє 40% цієї фірми.

Замовником будівництва є фірма “Сам-Сервіс”. Згідно інформації Аналітичної системи Youcontrol, бенефіціаром фірми є Мартинюк Ірина – дружина заступника міністра Максима Мартинюка, який є частиною команди прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. Фірма, де бенефіціаром є Ірина Мартинюк, внесла до статутного фонду “Сам-сервіс” 1, 8 мільйона гривень.

На сайті Вінницької міської ради у розділі “Громадські слухання” за 2017 -2018 роки не було розміщено оголошення про проведення громадських слухань щодо будівництва на Келецькій автомийки.

Потрібно нагадати, що фірма земляка віце-прем’єра Кістіона виграла тендер по реконстукції очисних споруд Вінницяоблводоканалу, а  саме КП “Вінницяоблводоканал” перераховує гроші на фірму, яка належить сину віце-прем’єра Кістіона -Дмитру Кістіону.

 

Фото взято з сторінки у ФБ фотографа Сергія Хіміча.

 

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів