Громадськість перевірить відремонтовані вінницькі дороги

0 95

Громадські активісти разом з експертами в сфері будівництва доріг перевірять якість відремонтованих доріг у Вінницькій області. Під моніторинг потраплять 30% доріг державного та 80% доріг місцевого значення. Перевірятимуть ті дороги, на яких ремонтні та будівельні роботи були проведені та завершені з серпня  2016   по серпень 2018 років і в яких ще не закінчився гарантійний термін обслуговування.

Саме з метою обговорення  моніторингу громадська організація «ПРАВО» запрошує  усіх зацікавлених активістів, представників департаментів ОДА, Служби автомобільних доріг Вінницької області та засобів масової інформації на зустріч , яка відбудеться в середу, 10 жовтня 2018 року о 10годині ранку  в Вінницькому прес-клубі.

“Хотіли б обговорити  не тільки питання якості відремонтованих доріг але і  почути пропозиції щодо окремих ділянок моніторингу, ” – пояснює мету зустрічі голова ГО “Право” Віталій Дорох.

Проект “Моніторинг доброчесності виконання ремонту доріг у Вінницькій області” реалізується громадською організацією “ПРАВО” за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та має на меті моніторинг доброчесності та прозорості організації та виконання ремонтів доріг України.

Контактна особа: Олена Черній 093 107 70 57 067 143 43 83 pravo.ngo@gmail.com

Нагадаємо, що у Вінницькій області фірма “Ростдорстрой”, пов’язана з одеським мером Трухановим, наремонтувала доріг на два кримінальних провадження а у Вінниці відкрито кримінальне провадження проти фірми, яка ремонтувала Київський міст.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів