Вінницькі коти мають стати частиною екосистеми міста – зоозахисники

0 132

У міжнародний день захисту тварин до Вінницької міської ради направили місцеву ініціативу “Про заходи захисту котів від жорстокого поводження а території м. Вінниця”. Тепер запропонований громадськістю проект рішення мають розглянути профільні депутатські комісії та депутати на черговій сесії Вінницької міської ради.

В ініціативі громадських організацій  йдеться про  заборону вилову безпритульних котів на території міста Вінниці, за окремими винятками , дотримання норм і вимог експлуатації підвалів, враховуючи можливість доступу до них котів, та забезпечення КП “Вінницязеленбудом” регулювання чисельності безпритульних котів способом стерилізації з обов’язковою вакцинацією.

Депутатка міськради від “Батьківщини” Ганна Давиденко, як одна з ініціаторок проекту рішення вважає, що місцева ініціатива може  допомогти зменшити кількість  жорстокості до тварин у місті:

“Сьогоднішня акція не тільки покликана звернути увагу на неприпустимість жорстокого поводження з тваринами через те, що  у Вінниці кількість таких випадків останнім часом збільшилась. Ми також разом з зоозахсниками та громадськими організаціями розробили додатковий проект  рішення до уже діючої міської програми , яке, маю надію, зможе зменшити прояви жорстокої поведінки щодо тварин. Сподіваюся, за винесений проект рішення мають проголосувати депутати міської ради.”

Потрібно нагадати , що у Києві, Одесі, Дніпрі і Кам’янському депутати проголосували за визнання котів частиною екосистеми міста. Тепер черга за Вінницею.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів