На стадіоні, який відкрив Гройсман, з дітей беруть гроші за тренування

0 653

Фірма без досвіду будівництва спортоб’єктів виграла тендер на будівництво футбольного поля Палацу дітей та юнацтва. Департамент капітального будівництва Вінницької міської ради вирішив, що досвід не обов’язковий. Батьки вінницьких спортстменів скаржаться, що стадіон зроблений неякісно та з футбольної школи, яка є комунальним закладом, за оренду під час матчів та тренувань  збирають гроші.

На початку вересня прем’єр-міністр Володимир Гройсман відкрив у Вінниці біля Палацу дітей на юнацтва новозбудоване футбольне поле. Про це писали  місцеві ЗМІ. Тендар на будівництва поля оголошували тричі. І тільки за третій раз Департамент капітального будівництва Вінницької міської ради не відхилив усі пропозиції а нарешті обрав преможця. Ним стала фірма  ПП “Б.В.В.-БУД”. Про це йдется на сайті публічних закупівель “Прозорро”.

Підприємство “Б.В.В.-БУД” обрали в результаті торгів за найнижчою ціновою пропозицією, яка була  майже в два рази нижчою за ціну, яку готова була заплатити міська рада згідно оголошеної проектно-кошторисної документації. Початкова ціна тендера буда 35 мільйонів а фірма-переможець погодилась побудувати футбольне поле за 19 мільйонів.

Активістка вінницького Автомайдану Таїса Гайда вважає, що тендер було прописано спеціално під конкретного підрядчика:

“Під час оголошення тендеру Департаментом капітального будівництва в кваліфікаційних вимогах не було зазначено , що учасник має надати копії аналогічних виконаних договорів. Це надало  можливість фірмі без досвіду виграти тендер. Бо зазвичай замовники вимагають копії аналогічних договорів, щоб перевірити якість виконання робіт підрядником. Але очевидно міській раді це було не потрібно. І нікого не здивувало, що переможець тендеру запропонував вдвічі нижчу ціну. Бо тоді виходит, що міська рада “щось сильно накрутила” з цінами або підрядник зробить з неякісних матеріалів, щоб вдвічі здешевити будівництво”

Попри те , що фірма ПП “Б.В.В.-БУД” створена 10 років тому, вона з 2012 по 2018 рік мала всього дві перемоги в публічних закупівлях. Власне, саме будівництво футбольного поля на Хмельницькому шосе біля палацу детей та юнацтва та реконструювала автоматизовану систему керування дорожнім рухом (АСКДР) на вулицях м. Вінниці на 1, 4 мільйона гривень.

Про те, що з комунального закладу “Вінницької обласної дитячо-юнацької спортивної школи з футболу Блохіна та Бєланова” за користування футболним полем беруть гроші  та про неякісне покриття написала у ФБ мама одного з юних футболістів – Людмила Поліщук.

“Громада Вінниччини” надіслала офіційний запит у Вінницьку міську раду щодо актів виконаних робіт футбольного поля та вартості його оренди для спортивних закладів

 

 

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів