Земляк віце-прем’єра Кістіона ремонтуватеме очисні споруди Вінниці

0 506

Вінницький водоканал обрав виконавця робіт по реконструкції очисних на Сабарівскому шосе ,4. Виконавцем робіт визначили фірму з Ямполя “Подільські будови”. Власник фірми – земляк віце-прем’єра Кістіона Євген Балабух. У 2016 році по фірмі “Айвенго Транс буд”, у якій Балабух також був власником, було відкрите кримінальне провадження щодо неякісного ремонту готелю  для  проживання переселенців у Ямполі. Проект фінансували  міжнародні донори.

17 вересня Вінницький облводоканал уклав угоду по реконструкції очисних на 44 мільйони з фірмою “Подільські будови”. Про це йдется на сайті закупівель “Прозорро”.

Згідно інформації аналітичної системи You Control підприємство створене відносно недавно , у листопаді 2016 року. Юридичною адресою підприємства вказано місто Ямпіль. Його засновником є Балабух Євген  Казимирович з села Довжок Ямпільського району.

З 2002 по 2008 року керівником КП “Вінницяводоканал” був Володимир Кістіон- віце-прем’єр, який народився в  селі Довжок Ямпілского району.  Про це йдеться в його біографії на сайті “Урядового порталу“. Те саме село Довжок Ямпільського район вказано місцем реєстрації власника фірми “Подільські будови”Євгена Балабуха. Також з Ямпільського району і нинішній керівник обласного водоканалу Олександр Чернятинський. Це зазначено в його біографії,я ка розміщена на офіційному сайті підприємства.

Євген Балабух за данними аналітичної системи Youcontrol до червня 2016 року був власником та керівником  ще одного підприємства ТОВ “Айвенготрансбуд”. Саме під його керівництвом у 2015  фірма здійснювала реконструкцію  приміщень готелю «Дністер» під тимчасове проживання внутрішньо переміщених осіб, який фінансувався Програмою розвитку Організацій Об’єднаних націй.  “Керівництво підприємства  вступивши в злочинну змову, зловживаючи своїм службовим становищем, здійснили привласнення коштів шляхом завищення вартості придбання матеріалів та обладнання для проведення ремонту, інвентарю та меблів, а також шляхом завищення об’ємів фактичного виконання робіт” йдеться в судовій ухвалі Ямпільського районного суду від 14 липня 2016 року.

І хоча в судовій ухвалі власна назва підприємства зазначена лише частково, підтвердженням того, що ремонтом займалось саме “Айвенго транс буд” є заява Ямпільської районної  держадміністрації від 19 квітня 2016 року  розміщена на сайті Газети “33 канал”. Адміністрація називає підрядника ТОВ “Айвенго транс буд” , перераховує ремонтні роботи та називає інформацію про неякісні роботи  “наклепом”.

 

 

Нагадаємо, що “ВІнницяоблводоканал” підписав угоду на реконструкцію каналізаційного колектора з фірмою свого заступника Дмитра Кістіона. За останній рік керівник водоканалу Чернятинський та його заступник Прилипко побудували собі будинки на землях водоканалу.

Активісти Автомайдану створили електронну петицію на сайті Вінницької обласної ради з вимогою провести незалежну аудиторську перевірку діяльності КП “Вінницяоблводоканал”. Перевірка на підприємстві не здійснювалась уже чотири роки. Для того, щоб підписати петицію, потрібно зареєструватись на сайті Вінницької обласної ради та  перейти за посиланням в розділ “Система електронних петицій”.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів