Приозерна ділянка помічниці екс-нардепа Гордєєва – суд 13 вересня

0 127

У Вінниці триває судовий розгляд по земельних ділянках у мікрорайоні Старе місто. Ці ділянки розташовані на озері.

“Це по суті територія озера. Власники – директор заводу “Сармат” Архіпов та колишня помічниця екс-нардепа Гордєєва –  Олішевська мають на руках підробні документи , адже  рішення сесії Лука-Мелешківської селищної ради про ці ділянки відсутні.Крім того, це землі водного фонду, а їх передавати у приватну власність не можна. Така позиція прокуратури, яка фігурує в рішенні суду, але, на жаль, суддею першої інстанції цей факт не був врахований. Потім це сумнівне рішення ради, як ми дізналися, стало підставою для видачі держактів на землю”, – розповідає координаторка “Автомайдану” Таїса Гайда.

Прокуратура надала докази, що земельну ділянку з озером приватизували незаконно, але суддя  Вінницького міського суду Інна Борисюк порушень не побачила і прокуратурі у вимозі визнати  державні акти про право власності на земельні ділянки недійсними та повернути землю у власність громади відмовила . Про це свідчить рішення від 31 травня. Прокуратура подала на апеляцію.

Земельні ділянки, які прокуратура намагається повернути громаді міста, розташовані на території, яке місцеві мешканці називають “Кутком правосуддя”. Саме там колись отримали земельні ділянки і побудувались дружина колишнього голови господарського суду Миколи БарановаОльга Баранова, колишній голова апеляційного суду Геннадій Залімський ,  колишній заступник голови апеляційного суду Юрій Олексієнко, суддя Вінницького міського суду Ігор Вишар та донька Миколи БарановаМарина Яценко та колишній міський голова Дмитро Дворкіс. Про це йдеться у розслідуванні журналістів “Наші гроші”.

Спірні ділянки з озером належать власнику підприємства “Сармат” Валентину Архіпову  та колишній помічниці народного депутата від БПП а нині голови Херсонської ОДА Андрія Гордеєва Яні Олішевській. Справа з ділянкою Архіпова буде слухатись у міському суді  26 вересня о 10 годині, суддя Луценко В.В., справа з ділянкою екс-помічниці нардепа Гордеєва у Вінницькому апеляційному суді  ( Соборна, 6) 13 вересня о 15: 00, суддя – Панасюк О.С. Згідно декларації  за 2017 рік суддя Олександр Панасюк є заступником голови Вінницьког апеляційного суду та викладачем Донецького державного університету ім.В .Стуса.

Суддя Інна Борисюк брала участь в конкурсі на посаду судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду але отримала негативний висновок Громадської ради доброчесності і вибула з конкурсу. У серпні цого року суддя подалась на конкурс до Верховного суду. Про це свідчить її декларація.

Нагадаємо , що через демонтаж  паркану  власник однієї з цих приозерних ділянок, погрожував активістам розстрілами. Прокуратура відкрила кримінальне провадження через незаконну приватизацію озера .

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів