Он-лайн сервіс: дізнайся яких автомобілів найбільше у твоїй області

0 19

Відтепер кожен може перевірити кількість та марки авто, які реєструють в Україні. Спецальний он-лайн сервіс створили texty.org .

“Щороку в Україні здійснюється понад мільйон реєстраційних операцій, зокрема, у 2017 їх було 1 415 512. Дослідити реальний стан українського авторинку та якісно змінити його майбутнє відтепер можна у кілька кліків. Вперше Головний сервісний центр МВС оприлюднив відкриті дані про первинну реєстрацію авто на національному порталі data.gov.ua. На основі цих даних створено простий та зручний у користуванні сервіс, що надає доступ до інформації, починаючи з 2013 року. Актуалізація інформації здійснюватиметься щомісячно” -повідомляє сайт .

“Цей сервіс надає можливість кожному громадянину самостійно встановлювати параметри пошуку інформації за допомогою зручних фільтрів. Такий інструмент має на меті унеможливити маніпуляції державними даними, зменшити корупційні ризики, вирівняти інформаційні умови для всіх учасників авторинку, незалежно від їхнього місця проживання чи глибини знань з автотематики, -” додають його розробники.

За допомогою фільтрів. які можна встановлювати самостійно, можна дізнатись не тільки кількість автомобілей певного типу, які реєструються в тій чи іншій області а й знайти данні по роках, моделях. кольору авто і типу палива.

Так , наприклад у 2018 році на Вінниччині було зареєстровано 543 автомобілі 2018 року випуску. Знайпопулярнішою моделлю при реєстрації було RENAULT MEGANE. Всього у Вінницькій області було куплено 919 таких авто.

Скористатись севісом цілком безкоштовно можна за посиланням. Інформація буде оновлюватись щомісячно

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів