Реставрація на Вінниччині: фірми-різні, працівники ті самі

0 76

Дві вінницькі фірми, яки виграли тендер на реставрацію історичних Мурів та Башти у Вінниці та дореволюційного палацу у Мурованих Курилівцях, показали списки одних і тих самих працівників. Самі ці працівники мають відреставрувати історичні пам’ятки у двох різних місцях Вінницької області до кінця поточного року. Крім того, перша частина  виконаних робіт по реставрації Мурів  відрізняється від оголошеної тендерної дкоументації.

У квітні 2018 року Департамент будівництва, містобудування та архітектури Вінницької обласної державної адміністрації підписав угоду з підприємством ПП “Облрембудпослуга” на суму 5, 3 мільйона гривень. Це вже другий транш, який отримує фірма “Облрембудпослуга”за реставрацію старовинної вінницької пам’ятки -Мурів та Башти Домініканського собору. Про це йдеться на сайті закупівель Прозорро. Директором підприємства  згідно аналітичної бази даних Youcontrol є Олександр Парицький. Також бізнесмен Парицький згідно Youcontrol є директором підприємства “Майдан-стиль”. Саме це підприємство влітку цього року виграло тендер на реставрацію палацу у Мурованих Курилівцях на 8, 3 мільйона гривень. Про це свідчить інформація з сайту Прозорро.

У двох підприємств- “щасливчиків” спільний не тільки директор і власник Парицький, а ще і адреса офіса і внески у статутний фонд , вони складають всього 2 000 грн. Також  на обидвох торгах єдиним конкурентом і “Облремонтпослуга” і “Майдан-стиль” був приватний підприємець  Нагорний В.В. , який програв в ціні.

Та на цьому подібності не закінчуються . Під час торгів обидва підприємства надали майже один і той же список працівників, які будуть займатись реставраційними роботами . Громада Вінниччини порівняла списки і знайшла 9 однакових прізвищ.

Директор підприємства Олександр Парицький, що список робітників надали на вимогу законодавства але без гарантії, що вони там будуть працювати:

“Це кількість робітників, які можливо буде виконувати там роботу. Вони завжди на підхваті, ми з ними працюємо. Але робітник -це така субстанція, яка може  працювати а може і ні. Тому  перелік робітників ми надаємо, а  все одно працюють робітники, яких ти уже наймаєш перед виконанням. Тому я надаю перелік робітників, які будуть.Не будуть. Тому що тендер проводять довгий період часі і в цей час я не можу , можливо, забезпечити цих людей роботою. І тому я можу почати з одними а закінчити з іншими…”

Потрібно нагадати, що фірма “Облрембудпослуга” виг рала тендер на 3, 8 мільйона гривень на реставрацію Мурів та в результаті виконані роботи відрізняються від запланованого у тендері. 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів