Труханівська фірма ремонтує вінницькі дороги без дозволів

0 173

Розпочали ремонт дороги біля Комарів. Про це свідчить встановлений інформаційний щит з оголошенням про початок ремонту. Його встановила фірма, пов’язана з мером Одеси Трухановим.

“Ми отримали інформацію, що поки керівник Служби автомобільних дорог у Вінницькій області Ігор Корольчук у відпустці, його заступник Ігор Явдощак уже підписав угоду з ТОВ “Ростдорстрой і дозволив їм почати ремонт доріг”,- розповідає координаторка Автомайдану Таїса Гайда.

ТОВ “Ростдорстрой” виграв тендер на ремонт доріг у Вінницкій області. Пов’язана зним фірма “Юніка Проджект 2017” має забезпечувати асфальтною сумішшю для ремонту доріг. Для цього “Юніка проджект 2017” побудувала асфальтовий завод у с. Комарів Вороновицької ОТГ без жодних дозвілних документів, передбачених чинним законодавством.

“На сайті Департаменту АПК Вінницької ОДА ще навіть немає оголошення про початок громадских обговорень щодо оцінки впливу на довкілля цого труханівського новозбудованого заводу, хоча вони обов’язково мають бути перед будівництвом.Власник тільки оголосив , що розпочав процес оцінки впливу на довкілля. На мою думку в ОДА лобіюють цю одеську фірму, тому і закривают очі на величезні порушення законодавства”,- додає активістка.

26 липня відбудется перше судове засідання мешканців с. Комарів де з порушенням чинного законодавства одеська фірма Труханова побудувала асфальтовий завод. Коли відбудутся громадські обговорення щодо будівництва заводу в Комарів наразі невідомо.

Потрібно нагадати, що одеська фірма, яку пов’язують з мером Одеси Трухановим, виграла тенедерів на ремонти доріг у Вінницькій області на 306 мільйонів. За підробку документів було відкрито два кримінальних провадження. Активісти оприлюднили аудіо, де близький до Труханова Юрій Шумахер, дає вказівки скільки хабарів кому роздати.

Журналісти “Наші гроші” опублікували відеорозслідування щодо тендерів, які виграв “Ростдорстрой” на будівництво вінницьких доріг.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів