ДЮСШ “Вінниця” уникла тендеру і знизила поріг на 4 грн

0 115

Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа “Вінниця” вирішила не економити на поточному ремонті. Закупівлю зробили меншою на 4 гривні, щоб уникнути торгів. Про це свідчить оголошення на сайті закупівель Прозорро.

Угоду підписали з приватним підприємцем Білієнком Вячеславом. Це вже друга у 2018 році закупівля, де спортивна школа намагаєтся не виходити на торги і домовляєтся з підприємцем Білієнком.

“Це така постійна практика. Доходить до смішного – у Козятинському районі, щоб уникнути торгів поставили закупівлю меншу на 19 копійок“, – розповідає координаторка Автомайдану Таїсія Гайда.

“Дивує те, що гроші вони тримали після того, як стали фігурантами кримінального провадження по дерибану бюджетних коштів на  реконструкції будівлі-котельні спортивної школи в  по вул. Келецька, 94А. Угоду підписали з фірмою “Кріптон”. Робіт мали б виконати на 1, 8 мільйона гривень. Цікаво, що з заявою до правоохоронних органів звернувся заступник міського голови, про що свідчить ухвала суду в єдиному реєстрі судових рішень. “-додає активістка.

Це не перше криміналне провадження фірми “Кріптон”. У квітні Головне управління Національної поліції у Вінницькій області уже відкрило кримінальне провадження за розтрату понад 500 тисяч бюджетних коштів під час ремонту школи в Крижополі.

Керівником спортивної школи “Вінниця” є Юрій Будяк. Минулого року під час протистояння між мешканцями мікрорайону Сабарів і Вынницькою міською радою, його впізнали батьки дітей, які ходять в спортивну школу, серед тітушок, які провокували людей на бійку. 

У 2017 році заступник міского голови м.Вінниця звернувся до правоохоронних органів з заявою

Нагадаємо, що торік під час облаштування кладовища біля мікрорайону Сабарів, міська рада залучала проти мешканців, які протестують, працівників міської ради та комунальників.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів