У Козятині не знайшли 19 копійок, щоб оголосити торги на ремонт дороги

0 51

Козятинська сільська рада оголосила закупівлю на 19 копійок нижче від встановленої законом межі. Це зроблено для того, щоб уникнути тендерної процедури. Оголошення  з’явилось на сайті Прозорро

Відкриті торги дали би можливість вибрати учасника з найкращою ціновою пропозицією та зекономити сільському бюджету кошти.

“Виходить, що Козятинська сільська рада (Замовник) оголошує допорогову закупівлю “Поточний ремонт дороги по вул. Лісова в с. Козятин Козятинського району Вінницької області” на суму 199 999,81 грн, яка не підпадає під дію Закону України “Про публічні закупівлі” тому, що вони не зуміли знайти 19 копійок. Тим самим залишаючи собі механізми для прийняття будь якого позитивного для себе рішення без відкритих торгів,”- пояснює експерт у сфері закупівлі Володимир Плахотнюк.

“А все було б не так сумно і нахабно якби замовник зазначив би в оголошені хоч якусь інформацію про об’єми робіт,” – додає експерт.

І хоча сьогодні, 5 липня, уже закінчується термін для подачі пропозицій,  тендерна документація так і не була оприлюднена. Тож який об’єм робіт потрібно  виконати так і не зрозуміло.

Схожа ситуація в Козятинській сільській раді була у серпні минулого року. Тоді оголосили тендер на 199 902 грн і тендерну документацію не завантажили. Переможцем оголосили Козятинський райавтодор.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів