Вінницька рада продовжує дерибан землі біля Вишенського озера

0 326

На вулиці Подільській планують роздавати земельні ділянки . Такий проект рішення винесений на чергову сесію Вінницької міської ради. Це земля поблизу Вишенського озера.

6 соток землі коло Вишенського  озера отримує Ірина Поплавська. Людина з такими ініціалами є власником та директором 4 піприємств, пов’язних з продажем пального. Три з них перебувають в стані припинення

Також сусідню ділянку у 6 соток безкоштовно отримав Сергій Чувалов.

Ще одним щасливчиком  елітної землі на Сабарові коло Південного Бугу став Барановський Ярослав Володимирович. Згідно проекту рішення, йому виділять безкоштовно 6 соток за рахунок земель комунальної власності.

Земельна ділянка згідно Кадастрової карти України знаходиться біля Сабарівської гідроелектростанції

Людина з такими ж ініціалами працює начальником відділу Сміттєсортуальної станції комунального підприємства  “ЕкоВін”. Про що свідчить його декларація на сайті НАЗК.

Нагадаємо, у 2014-2015 родина депутатів Ткачуків-Станіславенко роздерибанила заплаву річки Вишня.За даним фактом прокуратура відкрила кримінальне провадження.

Також частина земель належить сім’ям прокурорів та суддів. Кілька будинків біля озера будує людина, пов’язана з батьком прем’єра Гройсмана. А за планом зонування м. Вінниці саме озеро є прибрежно-захисною смугою.

Фото Озера зі сторинки у ФБ Олександра Коробчинського

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів