Подарунок на мільйон доларів: як виник готельний бізнес у сім’ї мера Ладижина

0 204

Донька мера Ладижина отримала в подарунок готель. Будівлями готельного комплексу та Земельною ділянкою під ними  володів підприємець Олександр Навроцький. Приблизна вартість такого готельного бізнесу – може сягати до 1 000 000 $.

Про це йдеться у новому розслідуванні Автомайдану із серії “Навчальний посібник: депутатство як бізнес”

Дозвіл для розмішення станції ремонту земснарядів Ладижинська міська рада надала 2009 року. Підписав цей дозвіл незмінний міський голова Валерій Коломєйцев.

Через рік підприємець Навроцький купив ділянку  на березі Південного Бугу площею 20 соток за 51 000 грн.

У грудні 2015 року згідно витягів з державного реєстру нерухомості земельна ділянка з готельним комплексом з причалом на берегу Південного Бугу  опинилась у власності доньки мера Валерія Коломєйцева – Людмили Коломєйцевої ( ст з реєстру 5-7) згідно договору дарування.

Сам підприємець Навроцький про цю історію не хоче і згадувати:

“Я планував коє-шо будувати, позичив гроші, не стало можливості цього зробити і так случилось…Це ви спитайте міської ради…я б не хотів щоб ви про це писали, якщо чесно. Що вам сказати …Ви ж прекрасно розумієте,мені вже надоїла ця тяганина. Мені воно  не треба і вам також…”

У той же час мер Коломєйцев стверджує, що попри наявність відповідних витягів з реєстрів,  подарунок готелю його доньці -це обман і провокація:

“Так вот насчет моей доньки… Что ви слушаєте сплетни и обман …так  обман, я вам сказал что это не так. что это обман и провакация. Ви отвєт получили? До свиданья”.

Обманом і плітками мер називає дані з офіційного реєстру.

На вимогою активістів Вінницька міжрайонна природоохоронна прокуратура подала до суду на Ладижинську мерію. Було це ще у 2013 році. Згідно витягу ухвали з судового реєстру заява прокуратури була складена неправильно, і тому суд її повернув.

Прокуратура з цим погодилась і більше не позивалась, фактично узаконивши відчудження власності громади.

“Громада Вінниччини” поцікавились у прокуратури долею матеріалів судової тяганини і дізнались, що справу передано до архіву, а прокуратуру розформовано.

Сергій Півнюк, який виконував тоді обов’язки прокурора міжрайонної  природоохоронної прокуратури пояснив, що знає про цю історію, бо його попередили колеги:

“А що я можу згадати? Може, тоді я був у відпустці …Я, на скільки знаю, мої колеги, до яких ви звертались, тим достаменно займались. Тому, що ви прекрасно понімаєте, що у нас вертикальне підпорядкування, і в такому випадку всі дії я не міг не узгоджувати з вищестоящим керівництвом, так як передбачено нашими внутрішніми наказами і інструкціями…якби щось було не так, то вже б забулись, хто я такий…”.

Потрібно нагадати, що на одній із сесій мер Коломєйцев пропонував одну з депутатів піти повіситись

Активісти кажуть, що на березі Південного Бугу побудуватися можна виключно тоді, якщо ти мер міста і маєш якого ФОПа і в результаті готельний комплекс опиняється у власності доньки мера міста замість станції земстарядів.

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів