Одеська фірма, яка ремонтує вінницькі дороги, нагосподарювала на два кримінальних провадження

0 112

За результатами журналістських розслідувань Громади Вінниччини щодо будівництва асфальтового заводу в с.Комарів Вороновицької ОТГ та підробки тендерної документації одеською фірмою, що пов’язують з мером Одеси Трухановим, відкрито да кримінальних провадження.

Про це йдеться у відповіді на звернення громадської організації “Автомайдан Вінниччина” до Генеральної прокуратури. Також дане досудове розслідування взято під контроль Генеральної прокуратури.

Одеська фірма “Ростдорстрой” має ще відкриті кримінальні провадження. Зокрема за будвництво доріг у 2017 році. Про це йдеться у повідомленні Генеральної прокуратури

Потрібно нагадати, що одеська фірма “Ростдорстрой” виграла тендерів на 306 мільйонів на ремонт доріг у Вінницькій області.  Фірма має низку кримінальних проваджень .

Громада Вінниччини опублікувала аудіо розмови, отриманої від анонімного джерела в правоохоронних органах, де голос , схожий на Юрія Шумахера, людини наближеної до Труханова, дає вказівки по розподілу хабарів міцевим органам самоврядування за сприяння за будівництво асфальтового заводу.

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів