Дерибан вінницького лісу: депутатам не вистачило голосів

0 447

Депутати Вінницької облради 15 червня не підтримали виділення 10 га лісу фірмі, яку пов’язують з родиною депутатів Ткачуків.

Рішення не прийнято бо не вистачило голосів. За рішення під номером 43 проголосувало 39 депутатів. Це з урахуванням голосів, які дотискали кнопкодавством.

Громада Вінниччини перевірила, хто голосував за дерибан вінницького лісу.

Під час розгляду питання по 10 га лісу виступив депутат від Укропу  Микола Віннічук, який запропонував проголосувати за кожну з позицій виділення землі окремо:

“Хто це таке рішення запропонував? В одному рішенні про виділення землі лісового господарства поставили до позиції. Перша: державна структура -коледж, а друга -ТОВ. Так ніколи не ставиться. Треба було розділити дві позиції окремо. Хотіли за рахунок державної протягнути ТОВку. І я про це сказав біля мікрофона”.

Але депутати його пропозицію не врахували і голосували пакетом.

Під час голосування за дерибан землі спрацювала картка депутатки від БПП дружини депутат Ігоря Ткачука Людмили Станіславенко, яка того дня була відсутня на сесії. Картка проголосувала “за”.

Потрібно нагадати, що Вінницька обласна рада винесла проект рішення, в якому планували виділити 10 га землі в передмісті Вінниці новостворенній фірмі, яка може бути пов’язана з родиною Ткачуків. Пізніше рішення намагались приховати, об’єднавши його з виділенням землі державному ліцею.

Родина депутатів Ткачуків відома тим, що роздерибанила берег річки Вишня.

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів