Історична школа “Долаючи радянське” стартує з липня у Заозерному

0 121

З 3 по 8 липня у “Подільському Артеці” відбудеться літня школа «Долаючи радянське: трансформація культурної пам’яті на пострадянському просторі».

“Ми запрошуємо старшокласників, студентів, аспірантів, молодих вчителів, які готові вивчати і досліджувати радянську спадщину з метою переосмислення власної культури та ідентичності. Обговоримо декомунізацію та настрої людей. У програмі будуть лекції та майстер-класи від наших колег-істориків та етнологів – Батирєвої, Жмуд, Войнаровського, Романюк, Коляструк, Криворучко та інших. ТАкож плануємо історичний квест та виставу документального театру”, – каже Павло Кравченко, голова ГО “Подільська спадщина”.

Організатори забезпечують вартість проживання, харчування,  транспортні витрати учасників програми (з Вінниці до місця проведення літньої школи і назад).

Разташований заклад санаторного типу у с. Заозерне (Тульчинський район). Заявки, до яких входить резюме та мотиваційний лист, приймають до 17 червня за електронною адресою pablokk@ukr.net (Кравченко Павло Миколайович – голова громадської організації “Подільська спадщина”).

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів