Як ділили хабарі за будівництво заводу в с. Комарів? (аудіозапис)

0 857

На аудіозаписі, який “Громада Вінничини” отримала від джерела з правоохоронних органів, мова йде про побудову заводу в с. Комарів.

“Костенька запасаться нужно, но шесть миллионов многовато . Если щас этот 3,14дор уже утвердил бы нам работу то можно было бы. Давай хотя бы на два с половиной до трех завозиться, раз машины работают… Костя и напиши, пожалуйста, чтобы Раек знал тоже, как мы с местной властью договорились по поводу доли поселкового совета за то что мы ставим завод”, – говорить голос, схожий на голос Юрія Шумахера – власника фірми “Ростдорстрой”.

“Сколько ты там говорил: пятсот официально и пятсот неофициально или двести официально и пятсот неофициально я уже не помню… Я считаю, что это по-божески договорились…Ну я так понимаю , что кеш это уже потом , когда мы пройем основные земельные вопросы…подкидываем по чуть-чуть. А безнал будем потихоньку тоже платить…ну в общем распишешь, как ты с ним договаривался, чтобы не торопясь давать денюжки”, – додає співрозмовник.

Костянтин Демешкан вказаний в статті на сайті Вороновицької ОТГ як представник заводу. І фірма “Ростдорстрой” там фігурує, як партнер фірми, яка будує асфальтовий завод.

Фірма, яка будує в с. Комарів асфальтний завод , називається “Юніка проджект 2017”. Згідно данних аналітичної системи Youcontrol її засновником та директором є однофамілець одеського депутата партії Труханова “Доверяй делам” Юрія Шумахера – Андрій Шумахер.

В інтерв’ю помічник  голови Вороновицької ОТГ Руслан Штогрин розповідав про 500 тисяч на розвиток села:

“Ми з ними домовились, що на розвиток вони нам кинуть. У розмірі півмільйона. Хотя вони не зобов’язані цього робити бо вони поза межами населеного пункту. Бо ми з ними домовились бо якщо вони прийшли, якщо ви бажаєте вистраювати діалог з громадою, якщо ви хочете тут працювати то , будь ласка в межах можливостей, які у вас є, дайте нам офіційно, по договору благодійну допомогу на розвиток інфраструктури селища”.

Потрібно нагадати, що фірма Ростдорсторой, власником якої є Юрій Шумахер, виграла у Вінницькій області тендерів більш як на 300 мільйонів гривень.

В тій же аудіорозмові далі йдеться про участь у місцевих тендерах,  які будуть проводитись ОДА:

” И ты с предстедателем месного совета проговори пожалйста, там он хотел какие то дороги делать. А вот сейчас поговорю через губернатора…у них же там 700 миллионов или 600 я уже не помню на местные дороги. Что они на них планировали. Там уже должна была сессия пройти и вот они должны были внутри у себе создать Департамент инфраструктуры, который уже будет разигрывать тендер на местные дороги. Надо будет там почухать, посмотреть что там есть.”

Ця фірма має кілька відкритих кримінальних проваджень за розкрадання бюджетних коштів. Одне з яких відкрито НАБУ.

Фірма Ростдорсторой виграла тендер на будівництво доріг, надаючи документи про неіснуючий  асфальтобудівний завод у Стрижавці.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів