Депутати облради закривають медичну бібліотеку

0 76

Депутати Вінницької обласної ради знову вирішили ліквідувати бібліотеку.

Цього разу під закриття потрапила Вінницька обласна медична бібліотека. Її відкрили у 1933 році. У квітні їй виповнилось 85 років.

Саме такий проект  рішення з’явився  на сайті Вінницької обласної ради.

Фонд медичної бібліотеки планують передати Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім.К.А. Тімірязєва. Директорка обласної медичної бібліотеки Галина Берладин розповідає, що усі книги не вдасться передати  через брак місця:

“Ми ходили у Тімірязєвку. У них книгосховища забиті під зав’язку. У них 40 тисяч економічної літератури. Це там, куди нас мають взяти. А куди вони свою подінуть? А у нас 140 тисяч екземплярів. Ми почали робити електроний каталог і планували зробити елекронну базу книг для лікарів. Ми почали уже робити ядро фонду своє власне самих запитувальних книг для лікарень. У нас уже є на сайті. Лікарі можуть замовити електронкою потрібні матеріали  і це зекономить їм час”.

Володимир Барцьось, який є членом комісії Постійної депутатської комісії  Вінницької обласної ради з питань освіти, культури пояснює, що під час останього засідання комісії 21 травня члени комісії не погодили рішення про ліквідацію Вінницької обласної медичної бібліотеки:

“Розглядався проект рішення, який уже виносився неодоразово на засідання сесій та не знаходив підтримки серед депутатського корпусу.  На останній позачерговій сесії питання Про реорганізацію бібліотек депутати не підтримали. Була озвучена інформація мною, що немає погодження профільного міністерства культури, ми не можемо прийняти рішення. Бо воно буде необ’єктивним і суперечити чинному законодавству.”

Потрібно нагадати, що на минулій сесії депутати Вінницької обласної ради намагались закрити дитячу обласну біблотеку ім. І. Франка але їм не вистачило голосів.

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів