Дерибан вінницького лісу протягують через виділення землі ліцею

0 118

Ліс площею 10 га намагаються знову віддати новоствореній фірмі. Таке питання виноситься на розгляд депутатів Вінницької облради.

Цього разу  питання, яке з’явилось на сайті облради ще у грудні, об’єднали з питанням про виділення землі  професійному училищу № 31.

Про це свідчить новий проект рішення на сайті Вінницької обласної ради

Голова постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності “свободівець” Андрій Вигонюк вважає, що проект рішення не пройшов усі потрібні процедури згідно регламенту:

“На сайті обласної Ради оприлюднено проект рішення про виділення в оренду 10 га землі на 35 років приватній структурі, даний проект рішення пройшов відповідні процедури обговорення та внесений на розгляд уповноваженим органом. Проте наявний інший проект рішення про в оренду даної ж землі ці й же організації та виділення іншої землі комунальному закладу, так-би мовити «пакетом»: і студентам і підприємцям. Цей же проект рішення, відповідно інформації на сайті Ради, внесений тим самим управлінням, ніким не обговорювався і не погоджувався. Відповідно підстави до розгляду на пленарному засіданні Ради відсутні.”

“Громада Вінниччини” стежитиме за поіменним голосуванням депутатів облради під час прийняття цього питання та оприлюднить результати громаді.

Нагадаємо, що фірма, яка має отримати 10 га землі, може бути пов’язана з родиною депутатів Ткачуків.

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів