Чим займається твій депутат? Деталі в проекті “Слуги народу”

0 121

У Вінниці активісти презентували сайт -розслідувач діяльності депутатів місцевих рад. Ресурс називається “Слуги народу”. На ньому розміщена інформація про  місцевих депутатів, їхні декларації та розслідування щодо їхньої діяльності.

“Політики нерідко розраховують на коротку пам’ять виборців, тому зазвичай починають працювати на округах за півроку до виборів. Увесь інший час частина депутатів використовує повноваження для вирішення власних питань та отримання привілеїв, пільг, отримання замовлень для власного бізнесу. Саме тому ГО “Автомайдан Вінниччина” протягом півроку працювала над створенням сайту,” – розповідає голова правління ГО “Автомайдан Вінниччина” Таїса Гайда.

“Невідповідність стилю життя заповненій е-декларації, конфлікт інтересів та використання депутатських повноважень у особистих цілях – усе це буде  розміщено на сайті, який ми створили. Через 2, 5 роки під час місцевих виборів потенційні виборці зможуть все дізнатись про свого кандидата , не витрачаючи час на пошуки в Інтернеті  і це допоможе їм зробити вибір”, – додає Гайда.

Також активісти презентували два перших відеорозслідування про діяльність депутатів.

Одне з них про депутата обласної ради -завідуючого хірургічним відделенням онкодиспансеру Анатолій Ковальчука.

 

Ще одне розслідування стосується депутата Вінницької районної ради-голови Вінницької райадміністрації Михайла Демченка.

До 2019 року активісти планують створити повну базу даних усіх депутатів Вінницької області, включаючи голів сільських та селищних рад

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів