У Вінниці людям з інвалідністю допомагають знайти роботу

0 39

15 особам із різними формами інвалідності проект Центру реабілітації для осіб з інвалідністю  “Поділля” допоможе знайти роботу. Соціальні працівники допомагатимуть їм на робочих місцях та  вивчатимуть усю проблематику, яка виникатиме під час роботи у них та роботодавців.

“У нас зі 140 тисяч людей з інвалідністю працює всього 17 тисяч. Це всього 7% . І наш досвід роботи доводить, що людям з інвалідністю необхідна допомога у пошуку роботи, допомога у адаптації на робочому місці. А роботодавцям необхідні консультації як краще працювати з цією категорією працівників. Тому ми написали  проект на ПРООН, який буде реалізовуватись у ВІнниці за сприяння Міністерства соц.політики та Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА”, – розповів директор центру реабілітації “Поділля” Роман Штогрин.

“Роботодавець може знайти у нас працівників-людей з інвалідністю за 26 професіями, яких ми навчаємо у нас в центрі. Адміністратор, бухгалтер, візажист, манікюр,перукар, штукатур, плиточник, операток комп’ютерного набору, перекладач жестової мови, соціальний робітник, молодша медична сестра, флорист,кухар, фотограф – це основні професії, які користуються попитом у нашому навчальному центрі”, -додав керівник.

У 2017 році реабілітаційною установою Поділля застосовано новий підхід у допомозі людям з інвалідністю у пошуку роботи через соціальний супровід при працевлаштуванні. Внаслідок чого учасники програми успішно знайшли роботу.  Зокрема, це продавці мережі магазину “Грош”. Про це керівник реабілітаційної установи Роман Штогрин писав на своїй сторінці у ФБ

 

Проект, розроблений Центром комплексної реабілітацї для осіб з інвалідністю “Поділля” і носить назву “Нові можливості працевлаштування для людей з інвалідністю”. Центр знаходиться у Вінниці за адресою м. Вінниця, вул. Пирогова 135-А. Сконтактувати з установою можна за телефонами 0432680260, 0432680261

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів