Вінничан запрошують на обговорення долі парку Хімік

0 281

Іститут розвитку міст організовує серію публічних обговорень щодо майбутнього вигляду парку ХІмік з жителями району, консультацій з експертним середовищем та представниками різних зацікавлених сторін. Відповідне оголошення розміщено на сторінці комунального підприємства.

«Мета дослідницького урбан-проекту «Хімік»– сформувати максимально повну картину існуючого використання території, з’ясувати потреби усіх користувачів та стейкхолдерів, визначити переваги та недоліки поточного стану території, ризики та її потенціал, а також випрацювати можливі сценарії розвитку території», – повідомляють в комунальній установі.

10 квітня планується перше публічне обговорення, яке відбуватиметься безпосередньо на території парку «Хімік» з 18:00 до 20:00. Під час заходу урбаністи планують з’ясувати в учасників дискусії, як сьогодні використовується територія, хто нею користується та які потреби ці люди мають.

До обговорення запрошуються усі зацікавлені, особливо важливою буде думка місцевих мешканців, які проживають біля парку Хімік та користуються цією реакреаційною зоною.

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів