На Тяжилові замість дитмайданчика буде парковка

1 89

Депутат Роман Андронійчук (ВЄС) планує облаштувати парковку  на місці дитмайданчика. Дитмайданчик пропонує громаді перенести ближче до озера. Але, як виявилося, там земля – приватна власність.

Власник землі про плани влади не знає.

Мешканці будинків біля озера АС Східна почали бити на сполох. Зранку 4 квітня будівельники почали завозити щебінь та пісок  на територію дитячого майданчика біля  будинку Ватутіна 20.

Вони написали звернення до мера Вінниці з проханням розібратись у ситуації  та зібрали підписи.

Наступного дня біля майданчика, де почалось будівництво, зібрались місцеві мешканці.

“Я живу у сусідньому будинку. Зранку побачила як будівельники працюють без огородження. Жодної таблички, що ведуться будівельні роботи не було. Я викликала поліцію. Приїхали також представники підрядника, міської ради та депутат міської ради Роман Андронічук”, -розповідає координаторка вінницького Автомайдану Таїса Гайда.

“Депутат разом з підрядником розповіли мені, що дитячий майданчик перенесуть подалі від дороги. А на його місці зроблять парковку. А майданчик облаштують ближче до озера. На моє зауваження, що там, де вони вказали , земля у приватній власності, пояснили, що нічого про це не знають і до будуть розбиратись”, – додала активістка.

Земельна ділянка згідно витягу з кадастрової карти України належить Сергію Золотарю.

Два роки тому він хотів побудувати там готель але під час громадських слухань  будівництво готелю власнику землі  не погодили. Сергій Золотар каже, що нічого про плани міської ради не знає:

“А як це вони можуть будувати на моїй земельній ділянці?Там моя приватна власність …Я планував построїти там маленький отельчик. Але мені не погодила міська рада…Ніхто ні мною ніяких дитячих майданчиків не погоджував”

Наразі будівництво припинено. На місце приїздив депутат, який повідомив “Громаді Вінниччини”, що не мав інформації про те, що земля приватна.

Міська рада призначила зустріч з місцевими мешканцями на п’ятницю 6 квітня об 11 годині. Редакція повідомить про результати зустрічі.

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів