Жмеринка: як подружжя депутата та чиновниці збагатились на 3, 5 мільйона?

0 2309

Депутат Жмеринської міської ради забув у декларації за 2016 про свій бізнес, вартість купленої квартири у Києві і зарплату дружини -чиновниці. У 2016 у родини депутата з’явились непідтверджені доходами квартира у Києві та 2, 5 мільйони готівкою. А у наступному році  2, 3 мільйони зникли незрозуміло куди.

Борис Василик є депутатом Жмеринської міської ради. Його дружина – Надія Василик працює начальником управління соціального захисту Жмеринської райадміністрації.

Згідно декларації депутата за 2016, живе родина Василиків тільки на одну його пенсію та він немає ніяких корпоративних прав та власних підприємств. Та у 2016 році Василик придбав квартиру у Києві майже у 100кв.м за 31 тисячу доларів. Згідно витягу з державного реєстру квартира та два паркомісця придбано в будинку по вулиці Туманяна Ованеса, будинок 15-А. Схожа квартира у тому ж будинку, який збудований у 2007 році, продається згідно оголошень удвічі дорожче

Могла мати місце система мінімалізації оподаткування.

Згідно декларації дружини депутата – надії Василик за 2015 рік, яка працює начальником управління соцзахисту Жмеринської РДА, її родина заробила за рік 103 401 грн. Заощаджень на кінець року у них не було. Тож звідки у сім’ї  у 2016 році з’явилась квартира у Києві та два  паркомісця майже на 1 мільйон гривень та 2, 5 мільйони готівкою, незрозуміло.

Крім того подружжя “забуло” вказати низку фірм, якими володіє депутат Василик. Згідно інформації Аналітичної системи Youcontrol, Борис Василик володіє  ТОВ” Жмеринське АТП-10512″. Статутний внесок у це підприємство депутата становить майже 137 тисяч гривень.

 

Згідно інформації з сайту Закупівлі у 2017-2018 році це підприємство надало бюджетним установам Жмеринського району  послуг на 268 000 грн.

Також депутат “забув”у декларації за 2016, що він володіє ТОВ “Автобусний парк”  та ПП “Імперія-ВФ” 

У деклараціях за 2017 рік і Борис Василик і його дружина згадали про ТОВ “Жмеринське АТП” але знову не вказали інші підприємства, де бенефіціаром є депутат.

У  2017 році родина Василиків заробила 302 тисячі гривень. 2, 5 мільйона у них було на кінець 2016 року.  На кінець 2017 залишилось всього 500 тисяч. Ніяких видатків та правочинів у деклараціях подружжя немає. Виходить, протягом минулого року подружжя Василиків витратило більше 2, 3 мільйонів гривень на продукти харчування та дрібні подорожі.

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів